-50%

Переносна компактна електроплита ViLgrand, Плита підлогова електрична, Плита кухонна переносна VZ-48
1 598 ₴
799 ₴
- Готово до відправки
- Код: r1q25fzd13
+380 (67) 614-39-79
Отдел продаж- +380 (99) 266-65-39Отдел продаж
- +380 (98) 025-91-80Заказ по телефону в раб. время
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
👉 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇
👉 Переносна компактна електроплита ViLgrand, Плита підлогова електрична, Плита кухонна переносна VZ-48
👉 Електроплита ViLgrand VHP161D обладнана однією конфоркою потужністю 1000 Вт і управляється поворотним регулятором потужності.
👉 Для додаткової безпеки модель має вбудований термостат, що дозволяє уникнути перегріву.
👉 Плита оснащена термостатичним захистом від перегріву. Завдяки чотирирівневому регулюванню температури Ви можете вибрати ідеальну температуру для приготування різних страв.
👉 Характеристики:
- 🔸 Тип керування:механічне
- 🔸 Потужність, кВт:1
- 🔸 Діаметр комфорки: 145 мм
- 🔸 Тип: електрична
- 🔸 Кількість конфорок:1
- 🔸 Сфера використання:для дому
- 🔸 Напруга,:220
- 🔸 Колір:сірий
- 🔸 Тип установки:настільні
- 🔸 Матеріал плитки: метал
👉 Додаткові характеристики:
- 🔸 Країна-виробник: Китай
Виробник:ViLgrand - 🔸 Спіральний нагрівальний елемент відкритого типу, механічне керування, прогумовані ковзані ніжки, регульований термостат
- 🔸 Гарантія:24 місяці

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ViLgrand |
| Країна виробник | Китай |
| Варильна поверхня | електрична |
| Вид плити | Настільна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.2 кг |
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 215 мм |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Кількість електричних конфорок | 1 |
| Загальна кількість конфорок | 1 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Функція автовідключення | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товар | Плита для готування їжі ViLgrand VHP161D 1000 Вт, Електроплита настільна побутова, Комфорка електрична VZ-48 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 799 ₴