-50%

Електрична кухонна плита з двома зонами нагріву, Електрична настільна плита, Електроплита двоконфорочна BS-99
1 850 ₴
925 ₴
- Готово до відправки
- Код: 467z24y
+380 (67) 614-39-79
Отдел продаж- +380 (99) 266-65-39Отдел продаж
- +380 (98) 025-91-80Заказ по телефону в раб. время
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
📌 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

📰 Електрична кухонна плита з двома зонами нагріву, Електрична настільна плита, Електроплита двоконфорочна BS-99
📌 Електроплита оснащена двома конфорками потужністю 1000 Вт кожна і керується поворотним регулятором потужності.
📌 Для додаткової безпеки модель має вбудований термостат, що дозволяє уникнути перегріву.
📌 Плита оснащена термостатичним захистом від перегріву. Завдяки п’ятирівневому регулюванню температури Ви можете вибрати ідеальну температуру для приготування різних страв.
- ✅ Виробник:ViLgrand
- ✅ Колір:Сірий
- ✅ Напруга, В:220
- ✅ Вага в упаковці:2,6 кг
- ✅ Сфера використання:Для дому
- ✅ Матеріал плитки:Сталь
- ✅ Країна-виробник:Китай
- ✅ Вага:2,3 кг
- ✅ Тип встановлення:Настільні
- ✅ Тип керування:Механічне
- ✅ Країна реєстрації бренду:Україна
- ✅ Габарити в упаковці (ВхШхГ):5х43х21 см
- ✅ Тип:Електрична
- ✅ Кількість конфорок:2
- ✅ Додаткові характеристики:Чавунний нагрівальний елемент відкритого типу, механічне керування, прогумовані нековзні ніжки, регульований термостат
- ✅ Потужність, кВт:2


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ViLgrand |
| Країна виробник | Китай |
| Варильна поверхня | електрична |
| Вид плити | Настільна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3 кг |
| Висота | 60 мм |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Кількість електричних конфорок | 2 |
| Загальна кількість конфорок | 2 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Функція автовідключення | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товар | Настільна плита для кухні ViLgrand, Портативна плита електро, Плита переносна для дому BS-99 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 925 ₴




