-50%

Чоловіча тактична сумка для перенесення, Чоловіча тактична сумка барсетка через плече ET-83
882 ₴
441 ₴
- Готово до відправки
- Код: 368f5r4
+380 (67) 614-39-79
Отдел продаж- +380 (99) 266-65-39Отдел продаж
- +380 (98) 025-91-80Заказ по телефону в раб. время
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
🎯 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

📌 Чоловіча тактична сумка для перенесення, Чоловіча тактична сумка барсетка через плече ET-83
🎯 Тактична сумка-рюкзак через плече із кордури (камуфляж)
📌 Ключові особливості:
- 🔸 Задній фіксатор на пояс — для щільного прилягання до тіла
- 🔸 Система MOLLE для навісного спорядження
- 🔸 Формат: сумка-трансформер — носиться як рюкзак або через плече
- 🔸 Надійна блискавка, регульований ремінь до 140 см
- 🔸 Матеріал: водонепроникна Cordura 900D
- 🔸 Вентильована спинка, дихаючий матеріал
- 🔸 3 основних відділення + потайна кишеня
📌 Опис:
🎯 Універсальна тактична сумка з жорстким корпусом і місько-армійським стилем — ідеальний вибір для військових, туристів, мисливців, рибалок і велосипедистів. Завдяки компактності, її зручно носити щодня, навіть підліткам для навчання або активного відпочинку.
🎯 Сумка легко трансформується у рюкзак, зручно фіксується однією лямкою, яка швидко регулюється пряжкою. Багато відділень та кишень дозволяють раціонально організувати простір. Міцна блискавка та водостійкий матеріал Cordura надійно захищають речі за будь-якої погоди.


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість лямок | 1 |
| Матеріал | Кордура |
| Об`єм | 8 л |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 22 см |
| Довжина | 53 см |
| Ширина | 18 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення, Система підвіски Molle |
| Товар | Армейська чоловіча сумка нагрудна, Тактична сумка-несесер через плече з військової тканини ET-83 |
| Колір | Камуфляж |
Інформація для замовлення
- Ціна: 441 ₴








