-50%

Дитячий беговел-велосипед Hammer, Дитячий велосипед прогулянковий, Велосипеди для малюків ZJ-66
6 010 ₴
3 005 ₴
- Готово до відправки
- Код: l6a66v15o
+380 (67) 614-39-79
Отдел продаж- +380 (99) 266-65-39Отдел продаж
- +380 (98) 025-91-80Заказ по телефону в раб. время
💥 Дитячий беговел-велосипед Hammer, Дитячий велосипед прогулянковий, Велосипеди для малюків ZJ-66
💡 Беговел 1249G має магнієву полегшену раму, колеса внутрішньокамерні накачуються, діаметр коліс 12 дюймів.
💡 На спицях, на надувних колесах та ручне гальмо на заднє колесо Band-Brake!
💡 Укомплектований заднім крилом. В комплекті даної моделі також додатково йде металева підставка під переднє колесо для того що б можна було б поставити велобіг на паркінг в положенні стоячи, особливо зручно так як беговел не мажеться і не займає багато місця, не потрібно вигадувати кріплення. Даний Беговел Він дуже легкий.
💥 Комплектація:
- 🔹 заднє крило
- 🔹 металева підставка під переднє колесо (для паркування та зберігання)
- 🔹 Ручне гальмо на заднє колесо Band-Brake
💡 Вага в коробці 5кг
💡 Вага без коробки 3,8 кг
💡 Розміри коробки: 72*13*37



Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hammer |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 5 кг |
| Вікова група | Від 2 до 4 років |
| Діаметр колеса/диска | 12" |
| Кількість коліс беговела | 2 |
| Матеріал виготовлення рами | Вуглецева сталь |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип амортизації | Без амортизації |
| Колір | Зелений |
| Максимальна вага | 25 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товар | Біговел для дітей, Дитячий велосипед прогулянковий, Дитячий біговел, Дитячі велосипеди ZJ-66 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 005 ₴



