
Дитячі велосипеди без педалей MAZERATI, Дитячі велосипеди, Дитячий беговел-велосипед BR-25
6 890 ₴
3 445 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3x492q4b
- +380 (99) 266-65-39Отдел продаж
- +380 (98) 025-91-80Заказ по телефону в раб. время
🏆 Дитячі велосипеди без педалей MAZERATI, Дитячі велосипеди, Дитячий беговел-велосипед BR-25
👉 Магнезієва рама і магнезива передня вилка цього чудового балансу байка( велобігу) робить його дуже легким, міцним і практичним помічником для вас ваших дітей при ваших прогулянках на вело транспорті!
👉 У Конструкції рами передбачена спеціальна Майданчик-підставка для ніг дитини, щоб ваша дитина мала можливість поставити свої ніжки на цей майданчик під час фази вільного руху на вашому дивовижному балансі байку!
👉 Ваш баланс байк оснащений так само заднім ручним гальмом типу Banq Brake — що дає можливість дитині комфортно та безпечно пригальмувати її велобіг у будь-який момент!
👉 М’яке сидіння та надувні колеса на оригінальному велобігу NB-03 забезпечать комфорт та радість від їзди. Будьте впевнені, Ваша дитина буде в захваті від такого подарунка!
👉 Вага НІТО: 4кг
👉 Вага БРУТТО: 5,5кг

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 4 кг |
| Вікова група | Від 2 до 4 років |
| Діаметр колеса/диска | 12" |
| Кількість коліс беговела | 2 |
| Матеріал виготовлення рами | Вуглецева сталь |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип амортизації | Без амортизації |
| Колір | Чорний |
| Максимальна вага | 25 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | MAZERATI |
| Товар | Велобіг для малюків MAZERATI, Велобіг без педалей для малюків, Доступний дитячий двоколісний велосипед BR-25 |
- Ціна: 3 445 ₴

