-50%

Надійний пилосос для квартири Magio, Пилосос без мішка провідний з хорошим всмоктуванням NF-68
6 600 ₴
3 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7on6oz4j88
+380 (67) 614-39-79
Отдел продаж- +380 (99) 266-65-39Отдел продаж
- +380 (98) 025-91-80Заказ по телефону в раб. время
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
📌 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

👉 Надійний пилосос для квартири Magio, Пилосос без мішка провідний з хорошим всмоктуванням NF-68
|
📌 Виробник |
Magio |
| Тип | Циклонний |
| Насадки | Щітка для підлоги та коврів, насадка для чищення меблевої оббивки |
| Номінальна потужність, Вт | 2200 |
| Особливості | Розбірна циклонна камера, всі деталі легко мити, низький рівень шуму, НЕРА фільтр |
| Вага, кг | 4,5 |
| Управління | Механічне |
| Обсяг контейнера для пилки, л | 3 |
|
📌 Система фільтрації |
Мульти-ступінчаста |


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Magio |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність всмоктування | 200 Вт |
| Об'єм пилозбірника | 3 л |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Звичайний |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Тип прибирання | Суха |
| Колір корпусу | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип пилозбірника | Контейнер, Циклонний фільтр |
| Товар | Зручний пилосос для прибирання, Пилосос для безпечного прибирання будинку з контейнером NF-68 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 300 ₴








