
Домашні машинки для стрижки VGR V-269, Тример для волосся портативний Машинка стрижки чоловіча OF-94
2 722 ₴
1 361 ₴
- Готово до відправки
- Код: n62ix7m67
- +380 (99) 266-65-39Отдел продаж
- +380 (98) 025-91-80Заказ по телефону в раб. время
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
👉 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇


🔎 Домашні машинки для стрижки VGR V-269, Тример для волосся портативний Машинка стрижки чоловіча OF-94
👉 Машинка для стрижки VGR-269 призначена для професійного використання в перукарнях, салонах краси, барбершопах та дозволена до застосування в домашніх умовах. Завдяки гострому лезу використання цієї машинки безпечне. Потужний високошвидкісний двигун забезпечує ніжне та безболісне гоління та обрізання з високою ефективністю, не витягує волосся та не пошкоджує шкіру, легко робить вашу шкіру ніжною.
👉 Знімний акумулятор великої ємності може бути безпосередньо заряджений за допомогою зарядного блоку адаптера, що додається. Акумуляторна машинка для стрижки волосся VGR V-269 відрізняється міцним корпусом, стійким до дії вібрації, низьким рівнем шуму, стильним дизайном, плавним ходом гострих лез, зручністю та тривалим терміном експлуатації.
👉 Переваги:
- ☑️ Має міцний корпус, стійкий до дії вібрації
- ☑️ Вона функціональна і проста в управлінні
- ☑️ Зі змінними насадками можна надати ідеальну форму бороді та вусам
- ☑️ Зручно лягає в руці і має легку вагу
- ☑️ Має стильний дизайн
👉 Характеристики:
- ☑️ Світлодіодний дисплей: Так
- ☑️ Спосіб заряджання: USB-роз’єм
- ☑️ Матеріал леза: Нержавіюча сталь
- ☑️ Тип: професійна машинка для стрижки / триммер для стрижки волосся
- ☑️ Час заряджання: 2,5 години
- ☑️ Тип леза: зворотно-поступальний
- ☑️ Матеріал корпусу: Метал + АБС
- ☑️ Термін роботи: 180 хвилин
- ☑️ Вольтаж: 100-240В~50/60Гц
👉 Комплектація:
- ☑️ Чистка, що чистить
- ☑️ Машинка для Стрижки Волосся VGR V-269
- ☑️ Підставка
- ☑️ Олія
- ☑️ Насадки – 4шт(3 мм, 6 мм, 9 мм, 12 мм)
- ☑️ Упаковка
- ☑️ Шнур USB


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість насадок | 4 |
| Максимальна довжина підстригання | 12 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 3 мм |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Товар | Машинка для стриження посіченого волосся VGR, Машинка-тример для стриження бездротова OF-94 |
- Ціна: 1 361 ₴








