
Підлоговий штатив для камери Tripod, Штатив розкладний для фото камери DG-82
281 ₴
- Немає в наявності
- Код: 7448xh9w
+380 (67) 614-39-79
Отдел продаж- +380 (99) 266-65-39Отдел продаж
- +380 (98) 025-91-80Заказ по телефону в раб. время
🛡️ Підлоговий штатив для камери Tripod, Штатив розкладний для фото камери DG-82
💎 Трипод триногу штатив DK-3888 з пультом Bluetooth та тримачем для телефону дозволить вам отримати знімки та відеоролики найвищої якості. Завдяки мікроліфту ви зможете налаштувати потрібну вам висоту. Ніжки оснащені спеціальними гумовими накладками із металевими шипами. Завдяки їм забезпечується максимальна стійкість на слизьких поверхнях.
💎 В якості матеріалу для штатива виступає міцний та легкий сплав. У комплект поставки входить бездротовий пульт дистанційного керування. Він підключається через канал Bluetooth. Радіус дії пульта 10 метрів. Це дозволить вам зробити групове фото, або зняти відео без будь-якої допомоги.
💎 Характеристики DK-3888:
- ⭐ Тип: Штатив-трипод
- ⭐ Кріпильний гвинт: 1/4″
- ⭐ Кут повороту по вертикалі: 90 градусів.
- ⭐ Кількість секцій: 4 шт.
- ⭐ Кут повороту по горизонталі: 360 градусів.
- ⭐ Матеріал: алюміній
- ⭐ Максимальне навантаження на штатив: 1 кг.
💎 Особливості та функції:
- ⭐ Виготовлений з легкого та міцного сплаву алюмінію.
- ⭐ Штатив дуже компактний у складеному вигляді завдяки ногам із 4 секцій.
- ⭐ Секції фіксуються кліповими замками, середня розтяжка забезпечує додаткову стійкість.
- ⭐ Може працювати через Bluetooth.
- ⭐ Обладнаний міхуровим рівнем та пластиковою рукояткою для зручного панорамування.
💎 Габарити та вага
- ⭐ Робоча висота: 34,5 – 102 см.
- ⭐ Максимальний діаметр трубки: 16,8 мм.
- ⭐ Вага: 420 гр.
- ⭐ Довжина у складеному вигляді: 34,5 см.
💎 Комплектація
- ⭐ Пульт ДК
- ⭐ Штатив
- ⭐ Кріплення для смартфонів
- ⭐ Упаковка
- ⭐ Скоба




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.365 кг |
| Довжина у складеному стані | 360 мм |
| Кількість секцій | 4 |
| Максимальна висота штатива | 1020 мм |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Особливості | Вбудований рівень |
| Стан | Новий |
| Тип головки | 3D |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Штатив, тримач для мобільного телефона, чохол, паковання |
| Максимальна висота знімання | 102 см |
| Мінімальна висота знімання | 35 см |
| Технічний стан | справне |
| Тип | Штатив |
| Товар | Штатив для телефона та фотоапарата, Штатив для блогера Підлоговий запис DG-82 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 281 ₴








