-50%

Пилосос циклонного типу з нера фільтром Rainberg, Хороший пилосос для квартири Якісний UV-26
4 894 ₴
2 447 ₴
- Готово до відправки
- Код: b9y8186c1r
+380 (67) 614-39-79
Отдел продаж- +380 (99) 266-65-39Отдел продаж
- +380 (98) 025-91-80Заказ по телефону в раб. время
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
💎 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

📝 Пилосос циклонного типу з нера фільтром Rainberg, Хороший пилосос для квартири Якісний UV-26
💎 Пилосос Rainberg 3500W зібрав у собі всі найкращі якості контейнерних пилососів.
- ☑️ Низький рівень шуму
- ☑️ Потужний двигун
- ☑️ HEPA фільтр (високоефективний фільтр для очищення повітря)
- ☑️ Хромована труба
- ☑️ Об’ємний пилозбірник;
- ☑️ Зручний у використанні
💎 Характеристики:
- ☑️ Високоефективна маневрена щітка
- ☑️ Індикатор наповнення пилозбірника
- ☑️ Потужність всмоктування 600 Вт.
- ☑️ Довжина шнура 3,2 м
- ☑️ Пилосос із колбою об’ємом 3.5 л.
- ☑️ Автоматичне змотування шнура
- ☑️ Система циклон-мийний контейнер(без мішка)
- ☑️ Обертання шланга на 360 градусів з повітряним потоком на ручці
- ☑️ Телескопічна складна трубка з полірованого металу
- ☑️ Потужність двигуна 3500 W
- ☑️ Тип щітки / Насадка : Комбі , щілинна насадка
- ☑️ Додаткова насадка
- ☑️ Ніжний перемикач On / Off: Так
- ☑️ Плавне регулювання потужності на корпусі


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rainberg |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність всмоктування | 700 Вт |
| Об'єм пилозбірника | 3.5 л |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2500 Вт |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Звичайний |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Тип прибирання | Суха |
| Колір корпусу | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип пилозбірника | Контейнер, Циклонний фільтр |
| Товар | Контейнерний пилосос із циклонним фільтром Rainberg RB-655 3500 W, Пилосос із гарним всмоктуванням UV-26 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 447 ₴








