
Пилосос для легкого прибирання в квартирі, Колбовий потужний пилосос для квартири потужний KR-11
2 268 ₴
- Немає в наявності
- Код: 6pg2t833
+380 (67) 614-39-79
Отдел продаж- +380 (99) 266-65-39Отдел продаж
- +380 (98) 025-91-80Заказ по телефону в раб. время
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
👉 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

👉 Пилосос для легкого прибирання в квартирі, Колбовий потужний пилосос для квартири потужний KR-11
👉 Контейнерний пилосос Rainberg Німеччина циклонного типу.
Пилозбірник великого об’єму достатньо лише дістати контейнер, викинути сміття та за необхідності вимити його.
👉 Завдяки потужності двигуна 3700W прибирання буде набагато швидше та ефективніше.
👉 Дана модель пилососа без мішка має фільтр очищення повітря, що запобігає попаданню пилу назад у приміщення.
🔸 Комплектація- ⭐ Пилосос контейнерний;
- ⭐ Висувна трубка;
- ⭐ Упаковка
- ⭐ Гнучкий шланг;
- ⭐ Телескопічна трубка та шланг
- ⭐ Інструкція;
- ⭐ Насадка-щітка для підлоги та килима;
- ⭐ Насадка щілинна;
- ⭐ Пилосос із колбою об’ємом 4 л;
- ⭐ Автоматична намотування шнура;
- ⭐ Потужність 3700 Вт;
- ⭐ Обертання шланга на 360 градусів з повітряним потоком на ручці;
- ⭐ Щілева насадка;
- ⭐ Нера-фільтр;
- ⭐ Трубка з високоякісної нержавіючої сталі;
- ⭐ Живлення від мережі 220V – 50 Гц;
- ⭐ Індикатор наповнення пилозбірника;
- ⭐ Блискучий корпус та ергономічний дизайн;
- ⭐ Пластикова щітка для підлоги;


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rainberg |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність всмоктування | 700 Вт |
| Об'єм пилозбірника | 4 л |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 3700 Вт |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Звичайний |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Тип прибирання | Суха |
| Колір корпусу | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип пилозбірника | Контейнер, Циклонний фільтр |
| Товар | Колбовий безмішковий потужний пилосос Rainberg, Пилозбірник потужний пилосос для дому надійний KR-11 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 268 ₴








