-50%

Плита побутова переносна, Домашня електрична плита Варильна настільна Міні електроплита GN-86
1 896 ₴
948 ₴
- Готово до відправки
- Код: 241b2e6x
+380 (67) 614-39-79
Отдел продаж- +380 (99) 266-65-39Отдел продаж
- +380 (98) 025-91-80Заказ по телефону в раб. время
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
💡 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

🏆 Плита побутова переносна, Домашня електрична плита Варильна настільна Міні електроплита GN-86
💡 Sea Breeze – це побутова техніка для дому, помічники на кухні. Основний напрямок роботи марки – представлено якісною та незвичайною побутовою технікою в доступній ціновій категорії.
Модельний ряд Sea Breeze – це як звичні для нас, так і новітні розробки в темі полегшення та покращення роботи на кухні та по дому. Sea Breeze віддають перевагу оригінальності дизайну та багатофункціональності. У широкому переліку продукції ви знайдете все, що потрібно використовувати в побуті.
- ⭐ Кількість конфорок 2
- ⭐ Колір білий
- ⭐ Діаметр конфорки Ліва 16 см, Права 16 см
- ⭐ Матеріал корпусу Емальована сталь
- ⭐ Потужність 2 кВт
- ⭐ Вага 2.5 кг
- ⭐ Тип нагрівальних елементів (конфорки) Чавунні млинці
- ⭐ Виробник Sea breeze
- ⭐ Тип Електрична
- ⭐ Тип керування Поворотні перемикачі
- ⭐ Особливості Захист від перегріву, Індикатор увімкнення
💡 Комплектація
- ⭐ Інструкція
- ⭐ Плита
💡 Габарити (ВхШхГ): 7 x 46 x 25 см


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Seabreeze |
| Варильна поверхня | електрична |
| Вид плити | Настільна |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.2 кг |
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 215 мм |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Кількість електричних конфорок | 2 |
| Загальна кількість конфорок | 2 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Функція автовідключення | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товар | Мініелектроплита, Електрична плита з високою потужністю, Плита кухонна переносна GN-86 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 948 ₴








