-50%

Циклонний пилосос для дому з контейнером Magio, Компактний контейнерний пилосос, Циклонні пилососи UY-87
7 684 ₴
3 842 ₴
- Готово до відправки
- Код: 15g3py1x7t
+380 (67) 614-39-79
Отдел продаж- +380 (99) 266-65-39Отдел продаж
- +380 (98) 025-91-80Заказ по телефону в раб. время
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
💡 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

📌 Циклонний пилосос для дому з контейнером Magio, Компактний контейнерний пилосос, Циклонні пилососи UY-87
💡 Пилосос Magio MG-893 забезпечить чистоту та здорову атмосферу в будинку. Потужність 900 Вт забезпечить максимально якісне прибирання. Для зручності прилад має автозмотування шнура. Пилосос Magio MG-893 стане незамінним помічником у наведенні чистоти.
💡 Характеристики:
- ✅ Парковка: горизонтальна, вертикальна
- ✅ Потужність: 900 Вт
- ✅ Система фільтрації: мультиступінчаста
- ✅ Об’єм контейнера для пилу: 2.5 л
- ✅ Потужність всмоктування: 250 Вт
- ✅ Регулювання повітряного потоку: на ручці
- ✅ Колір: синій
- ✅ Тип: пилосос
- ✅ Фільтр: НЕРА
- ✅ Регулювання потужності: на корпусі
- ✅ Тип пилососу: циклонний
- ✅ Зручне очищення контейнера
- ✅ Ручка для зручності перенесення
- ✅ Виробник: Magio
- ✅ Матеріал: пластик
💡 Комплектація:
- ✅ Щілева насадка для збирання важкодоступних місць 2-в-1
- ✅ Насадка для м’яких меблів
- ✅ Покращена щітка підлога/килим


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Magio |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність всмоктування | 200 Вт |
| Об'єм пилозбірника | 2.5 л |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 900 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Звичайний |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Тип прибирання | Суха |
| Колір корпусу | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип пилозбірника | Контейнер, Циклонний фільтр |
| Товар | Пилосос сучасний для дому, гарний пилосос із контейнером контейнерний найкращий UY-87 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 842 ₴








