-50%

Штативи для предметної зйомки Tripod 3120 PRO, Штатив для телефона та фотоапарата JH-73
556 ₴
278 ₴
- Готово до відправки
- Код: 53t4pk1r7
+380 (67) 614-39-79
Отдел продаж- +380 (99) 266-65-39Отдел продаж
- +380 (98) 025-91-80Заказ по телефону в раб. время
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
💡 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇


🔎 Штативи для предметної зйомки Tripod 3120 PRO, Штатив для телефона та фотоапарата JH-73
💡 Універсальний гнучкий штатив та кріплення.
💡 Призначений для смартфона та невеликої камери.
💡 Прекрасний штатив з легкого алюмінієвого сплаву, дозволяє розмістити на собі камеру вагою до 2,5 кг. Не боїться вологи, можна використовувати у воді.
💡 Швидко-складна конструкція з засувками дозволить розібрати штатив у робоче положення менше, ніж за хвилину.
💡 У складеному вигляді висота штатива всього 35 см. На майданчику є бульбашковий рівень для правильної установки штатива при зйомці панорам.
💡 Особливості:
- ☑️ Кріплення автоматично регулюється під розмір смартфона
- ☑️ Спеціальне повітряне покриття на ніжках захищає від ковзання в руках
- ☑️ Портативний і дуже легкий
- ☑️ Добре спроектована модель, чудово підходить для роботи вашої камери, з універсальним кріпленням для смартфонів та легких камер
- ☑️ Він може використовуватися як штатив і як монопод
- ☑️ Кругове обертання на 360 градусів
- ☑️ Для селфі, групового фотографування або відеозапису
💡 Характеристики:
- ☑️ Матеріал: алюміній
- ☑️ Тип штативної голівки:360°
- ☑️ Кількість секцій ноги:3
- ☑️ Максимальний діаметр секції: 17 мм
- ☑️ Вага: 450 гр
- ☑️ Висота у складеному стані:355 мм
- ☑️ Висота в розкладеному стані: 1020 мм
- ☑️ Максимальне навантаження:2,5 кг
- ☑️ Рівень: є
💡 Комплектація:
- ☑️ Кріплення для смартфона
- ☑️ Штатив
- ☑️ Чохол для зберігання-Коробка


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.365 кг |
| Довжина у складеному стані | 360 мм |
| Кількість секцій | 4 |
| Максимальна висота штатива | 1040 мм |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Особливості | Вбудований рівень |
| Стан | Новий |
| Тип головки | 3D |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Штатив, тримач для мобільного телефона, чохол, паковання |
| Максимальна висота знімання | 104 см |
| Мінімальна висота знімання | 35 см |
| Технічний стан | справне |
| Тип | Штатив |
| Товар | Штатив для знімання з телефона та камери Tripod, Штатив для камери вертикального знімання JH-73 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 278 ₴








