
Хороший потужний манікюрний фрезер Nail Drill YT-928 белый, Потужний стильний фрезер для манікюру EI-61
2 868 ₴
1 434 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7y9b38wj2
- +380 (99) 266-65-39Отдел продаж
- +380 (98) 025-91-80Заказ по телефону в раб. время
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
💎 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇


📦 Хороший потужний манікюрний фрезер Nail Drill YT-928 белый, Потужний стильний фрезер для манікюру EI-61
💎 Портативний фрезер для нігтів Nail Drill YT-928 акумуляторний з індикатором заряду на 35 000 обертів
💎 Інструмент, який чудово підійде для роботи як у домашніх умовах, так і в салонах краси. Фрезер підходить для манікюрних процедур, пов’язаних із роботою над нігтьовою пластиною. Апарат з легкістю відкоригує акрилові та нігті з гель-лаком. Фрезер користується попитом, оскільки практичний та зручний у роботі серед інших інструментів
💎 За допомогою фрезера можливе видалення грубих ділянок шкіри на ногах. Фрезер портативний у наборі має 6 насадок: для полірування, очищення нігтів та зон під нігтями, для шліфування, очищення загрубілих ділянок шкіри, кутикул, мозолів.
💎 Фрезерний апарат славиться своїм потужним акумулятором ємністю 2600 mah, що дозволить майстру працювати на виїздах, тобто без мережі. Фрезерні насадки покриті алмазним напиленням для зручної взаємодії з нарощеними та натуральними нігтями.
💎 До комплекту входить:
- • підставка під ручку,
- • ручка-мікромотор,
- • блок живлення,
- • утримувач для перенесення ручки
- • професійні насадки – 6 шт,
💎 Характеристики Фрезера:
- • дисплей з індикацією заряду акумулятора,
- • 6 насадок різної зернистості
- • 35000 оборотів
💎 Рекомендації по роботі з фрезером:
- • Реверс на ходу не можна перемикати.
- • Перед роботою з фрезером рекомендуємо пройти навчальний курс апаратного манікюру та педикюру, та навчитися всім тонкощам роботи з інструментом у професійного неіл-майстра.
- • Після кожної роботи очищайте фрезер від пилу.
- • Фрезер не можна вмикати без насадки.
- • Для гарної роботи фрезера використовуйте легкі насадки.
- • При роботі важливо правильно тримати руку і контролювати ручку-мікродвигуна, відчувати силу натискання та правильно працювати з різного виду насадками.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.59 кг |
| Вид апарату | Манікюрний |
| Вид товару | Фрезер для манікюру/педикюру |
| Кількість насадок | 6 шт. |
| Максимальна швидкість обертання | 35000 об/хв |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 30 Вт |
| Особливості | Реверс |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товар | Фрейзер для догляду за нігтями, Манікюрний фрезер із підсвіткою, Фрези для апаратного манікюру EI-61 |
- Ціна: 1 434 ₴








