-50%

Сумка для документів для роботи, Сумка повсякденна документів Сучасна сумка-месенджер KD-34
1 226 ₴
613 ₴
- Готово до відправки
- Код: 29vt9w63
+380 (67) 614-39-79
Отдел продаж- +380 (99) 266-65-39Отдел продаж
- +380 (98) 025-91-80Заказ по телефону в раб. время
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
💡 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

🏆 Сумка для документів для роботи, Сумка повсякденна документів Сучасна сумка-месенджер KD-34
🏆 Чоловіча шкіряна сумка-месенджер з натуральної шкіри флотар.
💡 Стильна та компактна сумка-месенджер, виготовлена з натуральної італійської шкіри флотар, стане надійним супутником у щоденному житті. Завдяки якісній металевій фурнітурі та регульованій міцній стропі, аксесуар поєднує в собі довговічність і комфорт.
🏆 Характеристики:
- 🔹 Ремінь: текстильна стропа, що регулюється по довжині
- 🔹 Фурнітура: міцна металева
- 🔹 Розмір: 20 × 15 × 6 см
- 🔹 Матеріал: натуральна італійська шкіра флотар
🏆 Кількість кишень:
- 🔹 Загалом – 6 функціональних відділень
- 🔹 3 внутрішні (1 на блискавці та 2 відкритого типу)
- 🔹 3 зовнішні (зручні для швидкого доступу)
🏆 Переваги:
- 🔹 Компактна, але дуже містка модель
- 🔹 Практичний аксесуар для телефону, документів, ключів та дрібних речей
- 🔹 Ідеально підійде як гарний подарунок або як стильне доповнення до вашого образу
- 🔹 Добре тримає форму навіть при щоденному використанні
- 🔹 Поєднання преміальної шкіри та якісної фурнітури


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип застежки | Замок |
| Товар | Чоловічі сумки через плече, Сумка-месенжер шкіряна, Чоловіча невелика сумка месенджер KD-34 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 613 ₴








