-50%

Портативна плита електро, Зручна портативна плита, переносна для дому Настільні плити для кухні CU-23
1 010 ₴
505 ₴
- Готово до відправки
- Код: ejcg49479d
+380 (67) 614-39-79
Отдел продаж- +380 (99) 266-65-39Отдел продаж
- +380 (98) 025-91-80Заказ по телефону в раб. время
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
💡 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

🏆 Портативна плита електро, Зручна портативна плита, переносна для дому Настільні плити для кухні CU-23
💡 Працездатність електроплити Domotec MS-5811 1500W регулюється за допомогою механічного перемикача. Має одну конфорку зі спіральним нагрівальним елементом.
💡 Ніжки не ковзають поверхнею – вони прогумовані, завдяки чому ви з комфортом зможете експлуатувати цей прилад.
💡 У приладу зручне, інтуїтивно зрозуміле керування. Приємний, стильний дизайн.
💡 Характеристики електроплити:
- ☑️ Управління: механічне;
- ☑️ Регульований термостат;
- ☑️ Діаметр конфорки: 155 мм;
- ☑️ Надійне покриття, зручне для чищення;
- ☑️ Покриття робочої поверхні: емаль;
- ☑️ Компактна, не займе багато місця;
- ☑️ Потужний спіральний нагрівальний елемент;
- ☑️ Світлова індикація роботи;
- ☑️ Діаметр нагрівальної платформи: 155 мм;
- ☑️ Потужність конфорки: 1500 Вт;
- ☑️ Кількість конфорок: 1;
- ☑️ Прогумовані ніжки;
- ☑️ Харчування: 220V;
- ☑️ Кількість режимів: 5;
- ☑️ Зручний перемикач з 5-ма температурними режимами;
- ☑️ Вага: 1.2 кг;
- ☑️ Розмір коробки: 215 x 215 x 60 мм.
💡 Комплектація:
- ☑️ Електроплита.


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Domotec |
| Країна виробник | Китай |
| Варильна поверхня | електрична |
| Вид плити | Настільна |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.2 кг |
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 215 мм |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Кількість електричних конфорок | 1 |
| Загальна кількість конфорок | 1 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Функція автовідключення | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товар | Якісна настільна електроплита, переносна компактна електроплита, Плита електрична потужна CU-23 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 505 ₴








