
Колодки гальмівні Hyundai Accent (2010-), Kia Rio III (2011-), Tucson (2008-) задні (21362.02) ROADHOUSE
1 140 ₴
- В наявності
- Код: 239928
+380 (67) 614-39-79
Отдел продаж- +380 (99) 266-65-39Отдел продаж
- +380 (98) 025-91-80Заказ по телефону в раб. время
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні Hyundai Accent (2010-), Kia Rio III (2011-), Tucson (2008-) задні (21362.02) ROADHOUSE
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 21362.02 |
| Виробник | Roadhouse |
| Довжина | 99.8 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Товщина | 15.5 мм |
| Висота | 41.2 мм |
| Комплектація колодок | З клейкою плівкою |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Ssang Yong, Kia |
| Сумісність з моделлю | Veloster, Tivoli, Accent i25, Sonata, Optima, XLV, Rio, Soul, Actyon, Tucson, Elantra, Sportage, Korando, Grandeur |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 140 ₴