
Сумка для інструменту з ременем "Overhaul" OH 2424 (240*320*100мм)
495 ₴
- Готово до відправки
- Код: 101192
+380 (67) 614-39-79
Отдел продаж- +380 (99) 266-65-39Отдел продаж
- +380 (98) 025-91-80Заказ по телефону в раб. время
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Якісна текстильна сумка з ручками з ремінної тканини
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Overhaul |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Тканина |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.3 кг |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Ширина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 495 ₴


