
Сумка тканева на блискавці (Ріп-стоп НАТО 210г/м2) 57*47*10см
150 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 100091
+380676143979
- +380 (67) 614-39-79Отдел продаж
- +380 (99) 266-65-39Отдел продаж
- +380 (98) 025-91-80Заказ по телефону в раб. время
Сумка тканева на блискавці (Ріп-стоп НАТО 210г/м2) 57*47*10см
Тканина Ріп-стоп, на відміну від бавовни або аналогів, не схильна до гниття.У структуру тканини через кожні 7-8 мм вбудовані армовані нитки, що утворюють так званий «каркас», який значно підвищує характеристики міцності, без збільшення ваги матеріалу.У разі механічного пошкодження тканини (утворення порізу, розриву) армований «каркас» запобігає збільшенню області пошкодження. Сумку можна носити за ручки або через плече.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 0.185 г |
| Висота | 47 мм |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Довжина ручок | 250 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість відділень | 1 |
| Максимальна вага | 25 кг |
| Об`єм | 20 л |
| Стан | Новий |
| Тип | Господарська сумка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ширина | 57 мм |
| Щільність | 210 г/м2 |
| Додаткові характеристики сумок-візків | |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 10 см |
| Призначення | Унісекс |
| Розмір | Середній |
Інформація для замовлення
- Ціна: 150 ₴




