
Кронштейн бампера Vol.kswagen Tiguan 2 (2016-2021) дорест переднього правий EPROFARO
171 ₴
- В наявності
- Код: 78587
+380 (67) 614-39-79
Отдел продаж- +380 (99) 266-65-39Отдел продаж
- +380 (98) 025-91-80Заказ по телефону в раб. время
Кронштейн бампера Vol.kswagen Tiguan 2 (2016-2021) дорест переднього правий EPROFARO
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 5NA 807 050 A |
| Виробник | Volkswagen |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Tiguan |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.055 г |
| Висота | 7 мм |
| Довжина: | 22 |
| Ширина | 6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 171 ₴

