
Ремінь генератора 2108, 2109, 21099 (713 мм) зубчастий карбюратор Finwhale
142 ₴
- Немає в наявності
- Код: 69368
+380 (67) 614-39-79
Отдел продаж- +380 (99) 266-65-39Отдел продаж
- +380 (98) 025-91-80Заказ по телефону в раб. время
Ремінь генератора 2108, 2109, 21099 (713 мм) зубчастий карбюратор Finwhale
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | BV113 |
| Виробник | Finwhale |
| Довжина | 32 см |
| Ширина | 1 мм |
| Тип | Зубчастий |
| Сумісність з моделлю | 2108, 2109 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.07 г |
| Висота | 7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 142 ₴


