
Ремінь генератора ЗАЗ 1102, 1103, 1105 Таврія, Sens (725 мм) зубчастий DAYCO
252 ₴
- В наявності
- Код: 79528
+380 (67) 614-39-79
Отдел продаж- +380 (99) 266-65-39Отдел продаж
- +380 (98) 025-91-80Заказ по телефону в раб. время
Ремінь генератора ЗАЗ 1102, 1103, 1105 Таврія, Sens (725 мм) зубчастий DAYCO
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DAYCO |
| Довжина | 32 см |
| Ширина | 9 мм |
| Тип | Зубчастий |
| Сумісність з маркою | ЗАЗ |
| Сумісність з моделлю | Tavria |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.055 г |
| Висота | 1 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 252 ₴
