
ЕФ повітряний Альфа AF 1717 (FIAT Fiorino (127/146/147) 76-, Uno 83-96, INNOCENTI Elba 91-96) C3166
105 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 100681
+380 (67) 614-39-79
Отдел продаж- +380 (99) 266-65-39Отдел продаж
- +380 (98) 025-91-80Заказ по телефону в раб. время
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
РОЗМІРИ, MM
L: 304 L1: 118 H: 41
АВТОМОБИЛИ
FIAT INNOCENTI
ЗАСТОСУВАННЯ
FIAT
Fiorino (127/146/147) | 76-
Тип моделіКод двигунакВтЛ.С.Роки випуску
1.7 D (146)146 B2.00042571991-01-01 → 1999-10-01
1.7 D 60 (146)149 B3.00044601991-01-01 → 2000-05-01
1.7 D 60 (146)149 B2/3.00042571991-01-01 → 1996-10-01
Uno | 83-96
Тип моделіКод двигунакВтЛ.С.Роки випуску
1.7 D DS146 B2.00042571989-09-01 → 1994-12-01
INNOCENTI
Elba
Тип моделіКод двигунакВтЛ.С.Роки випуску
1.7 Diesel (146DI/EI)146 B2.00042571991-08-01 → 1996-12-01
АНАЛОГІ
AC DELCO(Delphi)
PC617
AGIP PETROLI
349
ALCO
MD-9122
BOSCH
1457433285
CHAMPION
U576/606
CLEAN FILTERS
MA664
CROSLAND
8059
DELPHI
AF0217
Federal Mogul
U576
FIAAM
PA7114
FIL FILTER
HP2155
FILTRON
AP043
FRAM
CA5266
HEXEN
A32023
M-FILTER
K196
MAHLE
LX495
MANN-FILTER
C3166
MECAFILTER
ELP3527
MULLER FILTER
PA349
P.B.R
AI5062
PURFLUX
A202
PUROLATOR
A27970
SCT
SB2001
SOFIMA
S9430A
TECNECO
AR349PM
TECNOCAR
A349
U.F.I.
30.945.00
UNICO FILTER
AE3046
WIX (Europe)
WA6205
НОМІНА
CITROEN
1444P4
FIAT
71736133
7634041
76340411
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alpha filter |
| Кросс-номери | AC Delco PC617; Bosch 1457433285; Champion U606; Citroen 1444P4; Delphi AF0217; Fiat 76340411; Filtron AP043; Fram CA5266; MFilter K196; Mahle LX495; Mecafilter ELP3527; PBR AI5062; PUROLATOR A27970; Purflux A202; SCT-MANNOL SB2001; Sofima S9430A; TECNOCAR A349; UFI 3094500 |
| Країна виробник | Україна |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 304 мм |
| Ширина | 118 мм |
| Висота | 47 мм |
| Сумісність з маркою | Fiat |
| Сумісність з моделлю | Fiorino, Uno |
Інформація для замовлення
- Ціна: 105 ₴