
ЕФ повітряний Альфа AF 1698 (LAND ROVER Defender 90,110,130, Discovery II/94-04, Freelander I/98-, Rang Rover
136 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 101931
+380 (67) 614-39-79
Отдел продаж- +380 (99) 266-65-39Отдел продаж
- +380 (98) 025-91-80Заказ по телефону в раб. время
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
РОЗМІРИ, MM
L: 246 L1: 206.5 H: 58
АВТОМОБИЛИ
LAND ROVER
ЗАСТОСУВАННЯ
LAND ROVER
Defender 90/110/130 (1990-)
Тип моделіКод двигунакВтЛ.С.Роки випуску
2.5 TD5 (90, 110, 130)TD5901221998-06-01 →
Discovery II | 98-04
Тип моделіКод двигунакВтЛ.С.Роки випуску
2.5 TD5 (LJ, LT)TD51021391999-01-01 → 2004-12-01
4.0 V8 (LJ, LT)1361851998-11-01 → 2004-12-01
4.6 V8 (LJ, LT)1602182002-05-01 → 2004-12-01
Freelander I (L314) | 98-06
Тип моделіКод двигунакВтЛ.С.Роки випуску
2.5 V6 (L314.II)25K4F (KV6)1301772000-11-01 → 2006-10-01
Range Rover II (LP) | 94-02
Тип моделіКод двигунакВтЛ.С.Роки випуску
2.5 TD (LP)BMW1001361994-07-01 → 2002-04-01
3.9 (LP)1401901994-07-01 → 2002-04-01
4.0 (LP)1401901994-07-01 → 2002-04-01
4.0 (LP)1361851998-06-01 → 2002-04-01
4.6 (LP)1652241994-07-01 → 2002-04-01
4.6 (LP)1602181998-06-01 → 2002-04-01
АНАЛОГІ
ALCO
MD-9540
BALDWIN
PA4386
CHAMPION
U866/606
CLEAN FILTERS
MA1350
COMLINE
EAF385
Federal Mogul
U866
FIAAM
PA7391
FIL FILTER
HP2134
FILTRON
AP129/3
FRAM
CA5891
HENGST
E660L
HEXEN
A42011
JAPANPARTS
FA-L01S
M-FILTER
K7013
MAHLE
LX886
MANN-FILTER
C25146
MECAFILTER
ELP9013
MULLER FILTER
PA711
NAPA
6798
P.B.R
AI5256
PURFLUX
A1103
PUROLATOR
A45381
SAKURA
A-8688
SCT
SB622
SOFIMA
S1102A
TECNOCAR
A2011
U.F.I.
30.141.00
WIX (Europe)
WA6628
НОМІНА
LAND ROVER
ESR4238
LR027408
ROVER
ESR4238
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alpha filter |
| Кросс-номери | Baldwin PA4386; Champion U866606; Clean Filters MA1350; Comline EAF385; Fil Filter HP2134; Filtron AP1293; Fram CA5891; JAPANPARTS FAL01S; Land Rover LR027408; MULLER FILTER PA711; Mahle LX886; Mann Filter C25146; Mecafilter ELP9013; PBR AI5256; PUROLATOR A45381; Purflux A1103; Rover ESR4238; SCT-MANNOL SB622; Sakura A8688; Sofima S1102A; TECNOCAR A2011; UFI 3014100 |
| Країна виробник | Україна |
| Сумісність з маркою | Land Rover |
| Сумісність з моделлю | Range Rover, Defender, Freelander, Discovery |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 246 мм |
| Ширина | 206 мм |
| Висота | 57 мм |
| Форма фільтра | Прямокутний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 136 ₴