
ЕФ повітряний Альфа AF 1695 (MERCEDES-BENZ (DAIMLER AG) C-Klasse (W203,C203,S203)/00-07) C52107
136 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 100985
+380 (67) 614-39-79
Отдел продаж- +380 (99) 266-65-39Отдел продаж
- +380 (98) 025-91-80Заказ по телефону в раб. время
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
РОЗМІРИ, MM
L: 520 L1: 86 H: 58
АВТОМОБИЛИ
MERCEDES-BENZ
ЗАСТОСУВАННЯ
MERCEDES-BENZ
C-Klasse (W203/C203/S203) | 00-11
Тип моделіКод двигунакВтЛ.С.Роки випуску
C 180 (W/C/S203)M 111951292000-09-01 → 2002-07-01
АНАЛОГІ
ALCO
MD-8002
CHAMPION
U717/606
COMLINE
EAF403
Federal Mogul
U717
FIAAM
PA7381
FIL FILTER
HP2215
FILTRON
AP035/2
FRAM
CA9423
HENGST
E373L
HEXEN
A13087
MAHLE
LX992
MANN-FILTER
C52107
MECAFILTER
ELP3960
MULLER FILTER
PA762
PURFLUX
A1132
SAKURA
A-26300
SOFIMA
S2602A
TECNOCAR
A2062
U.F.I.
30.201.00
WIX (Europe)
WA6680
НОМІНА
MERCEDES-BENZ
1110940304
A 111 094 03 04
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alpha filter |
| Кросс-номери | Champion U717606; Comline EAF403; Fil Filter HP2215; Filtron AP0352; Fram CA9423; Hengst E373L; MULLER FILTER PA762; Mahle LX992; Mann Filter C52107; Mecafilter ELP3960; Mercedes-Benz A1110940304; Purflux A1132; Sakura A26300; Sofima S2602A; TECNOCAR A2062; UFI 3020100 |
| Країна виробник | Україна |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | C-Class |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 520 мм |
| Ширина | 86 мм |
| Висота | 57 мм |
| Форма фільтра | Прямокутний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 136 ₴