
ЕФ повітряний Альфа AF 1685 (FORD Mondeo I(BNP, GBP)/93-96, Mondeo II (BAP, BFP, BNP)/96-00) C37148
152 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 101738
+380 (67) 614-39-79
Отдел продаж- +380 (99) 266-65-39Отдел продаж
- +380 (98) 025-91-80Заказ по телефону в раб. время
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
РОЗМІРИ, MM
L: 368.5 L1: 150 H: 58
АВТОМОБИЛИ
FORD
ЗАСТОСУВАННЯ
FORD
Mondeo I (BNP/GBP) | 93-96
Тип моделіКод двигунакВтЛ.С.Роки випуску
1.8 TDRFN65881993-06-01 → 1996-08-01
1.8 TD66901995-10-01 → 1996-08-01
Mondeo II (BAP/BFP/BNP) | 96-00
Тип моделіКод двигунакВтЛ.С.Роки випуску
1.8 TD66901996-09-01 → 2000-11-01
АНАЛОГІ
AC DELCO(Delphi)
PC604
PC2514E
AGIP PETROLI
361
ALCO
MD-9256
BOSCH
1457433608
1457433815
CHAMPION
U654/606
CLEAN FILTERS
MA1033
COMLINE
EAF010
COOPERS
AG1153
CROSLAND
9299
DELPHI
AF0204
AF0331
Federal Mogul
U654
FIAAM
PA7159
FIL FILTER
HP2193
FILTRON
AP099
FRAM
CA5492
HENGST
E303L
HEXEN
A61020
M-FILTER
K371
MAHLE
LX521
MANN-FILTER
C37148
MECAFILTER
ELP3615
MOTORCRAFT
EFA022
EFA22
MULLER FILTER
PA200
ORTURBO
PH150.57D
P.B.R
AI5107
PURFLUX
A238
PUROLATOR
A27319
SCT
SB577
SOFIMA
S3035A
TARGA SERVICE
50.032.241
TECNECO
AR200PM
TECNOCAR
A200
TEHO FILTER
ILM471
U.F.I.
30.035.00
UNICO FILTER
AE3757
WIX (Europe)
WA6276
НОМІНА
CITROEN
1444R0
FOMOCO
93BB9601BA
FORD
1665421
93BB9601BA
XS719600BB
XS719600EB
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alpha filter |
| Кросс-номери | AC Delco PC2514E; Bosch 1457433815; Citroen 1444R0; Comline EAF010; Delphi AF0331; Filtron AP099; FoMoCo 93BB9601BA; Ford Motor Company XS719600EB; Fram CA5492; Hengst E303L; Hexen A61020; MFilter K371; Mahle LX521; Mecafilter ELP3615; PBR AI5107; Purflux A238; SCT-MANNOL SB577; Sofima S3035A; UFI 3003500 |
| Країна виробник | Україна |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Mondeo |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 368 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Висота | 57 мм |
| Форма фільтра | Прямокутний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 152 ₴