
ЕФ повітряний Альфа AF 1674 (Cherry QQ) C2119
80 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 104121
+380 (67) 614-39-79
Отдел продаж- +380 (99) 266-65-39Отдел продаж
- +380 (98) 025-91-80Заказ по телефону в раб. время
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
РОЗМІРИ, MM
L: 194 L1: 188.5 H: 34
АВТОМОБИЛИ
CHERY
ЗАСТОСУВАННЯ
CHERY
QQ 3 | 03-
Тип моделіКод двигунакВтЛ.С.Роки випуску
0.8LSQR37238512004-03-01 → 2012-01-01
1.1LSQR47250672006-06-01 → 2010-03-01
1.1LF11A39522003-06-01 → 2006-06-01
QQ 6 | 06-
Тип моделіКод двигунакВтЛ.С.Роки випуску
0.8 i (52 Hp)SQR3720522006-01-01 →
1.1 i (52 Hp)DA465Q0532006-01-01 →
1.1LSQR47250672006-12-01 →
АНАЛОГІ
AMC
CA-304
ASHIKA
20-00-039
JAPANPARTS
FA039S
JAPKO
20039
JC PREMIUM
B2Q001PR
MDR
MAF3039
NIPPARTS
N1320800
SAKURA
A-4923
НОМІНА
CHERY
S111109111
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alpha filter |
| Кросс-номери | ASHIKA 2000039; Chery S111109111; JAPANPARTS FA039S; Japko 20039; Nipparts N1320800; Sakura A4923 |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 196.2 мм |
| Ширина | 188.2 мм |
| Висота | 39 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Chery |
| Сумісність з моделлю | Jaggi, QQ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 80 ₴