
ЕФ повітряний Альфа AF 1671 (FORD Scorpio) C26133, LX579
125 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 100692
+380 (67) 614-39-79
Отдел продаж- +380 (99) 266-65-39Отдел продаж
- +380 (98) 025-91-80Заказ по телефону в раб. время
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
РОЗМІРИ, MM
L: 258 L1: 258 H: 43
АВТОМОБИЛИ
FORD
ЗАСТОСУВАННЯ
FORD
Scorpio (Granada) | 85-94
Тип моделіКод двигунакВтЛ.С.Роки випуску
2.9 24V TurnierBOA1431941993-08-01 → 1994-09-01
2.9i 24VBOA1431951991-04-01 → 1992-02-01
Scorpio | 94-98
Тип моделіКод двигунакВтЛ.С.Роки випуску
2.0iNSD851151994-10-01 → 1998-08-01
2.0i 16VN3A1001361994-10-01 → 1998-08-01
2.3i 16V1081471996-06-01 → 1998-08-01
2.9i 24VBOB1522071994-10-01 → 1998-08-01
АНАЛОГІ
ALCO
MD-9402
CHAMPION
U587/606
CLEAN FILTERS
MA3037
COMLINE
EAF234
Federal Mogul
U587
FIAAM
PA7263
FILTRON
AP046/1
FRAM
CA5409
HEXEN
A61022
M-FILTER
K206
MAHLE
LX579
MANN-FILTER
C26133
MECAFILTER
ELP3723
P.B.R
AI5190
PURFLUX
A1046
SCT
SB272
SOFIMA
S5260A
U.F.I.
30.121.00
UNICO FILTER
AE2543
WIX (Europe)
WA6209
НОМІНА
FORD
6194571
919F9601AA
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alpha filter |
| Кросс-номери | Champion U606; Clean Filters MA3037; Comline EAF234; Filtron AP0461; Ford Motor Company 919F9601AA; Fram CA5409; Mahle LX579; Mann Filter C26133; Mecafilter ELP3723; Purflux A1046; SCT-MANNOL SB272; Sofima S5260A; UFI 3012100; UNICO FILTER AE2543 |
| Країна виробник | Україна |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 261 мм |
| Ширина | 259 мм |
| Висота | 41 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Scorpio |
Інформація для замовлення
- Ціна: 125 ₴