
ЕФ повітряний Альфа AF 1666 (Peugeot 307) C25101
110 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 102248
+380 (67) 614-39-79
Отдел продаж- +380 (99) 266-65-39Отдел продаж
- +380 (98) 025-91-80Заказ по телефону в раб. время
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
РОЗМІРИ, MM
L: 245 L1: 168 H: 50
АВТОМОБИЛИ
CITROEN PEUGEOT
ЗАСТОСУВАННЯ
CITROEN
C4 | 04-10
Тип моделіКод двигунакВтЛ.С.Роки випуску
2.0 16VEW10J41001362004-10-01 → 2010-12-01
PEUGEOT
307 | 01-
Тип моделіКод двигунакВтЛ.С.Роки випуску
1.4KFX (TU3JP)55752001-03-01 →
1.6 16VTU5 JP4801092001-03-01 → 2005-05-01
2.0 16VEW10J41001362001-06-01 → 2005-05-01
2.0 16VRFN (EW10J4)1011382003-09-01 →
АНАЛОГІ
BOSCH
1457433090
CHAMPION
U729/606
CLEAN FILTERS
MA1192
COMLINE
EAF423
CROSLAND
8240
Federal Mogul
U729
FIAAM
PA7366
FIL FILTER
HP2145
FILTRON
AP130/1
FRAM
CA9082
HENGST
E478L
HEXEN
A21026
KNECHT
LX1044
M-FILTER
K761
MAHLE
LX1044
MANN-FILTER
C25101
C25101/1
MECAFILTER
ELP3894
MULLER FILTER
PA723
PURFLUX
A1111
PUROLATOR
A18306
SAKURA
A-2104
SCT
SB2113
SOFIMA
S3202A
U.F.I.
30.139.00
UNICO FILTER
AE2447
WIX (Europe)
WA6727
НОМІНА
CITROEN
1444VW
1444FH
PEUGEOT
1444VW
1444W2
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alpha filter |
| Кросс-номери | Bosch 1457433090; Champion U729606; Citroen 1444FH; Clean Filters MA1192; Comline EAF423; Fil Filter HP2145; Filtron AP1301; Fram CA9082; Hengst E478L; Knecht LX1044; MULLER FILTER PA723; Mahle LX1044; Mann Filter C251011; PUROLATOR A18306; Peugeot 1444W2; Purflux A1111; SCT-MANNOL SB2113; Sakura A2104; Sofima S3202A; UFI 3013900; UNICO FILTER AE2447 |
| Країна виробник | Україна |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 246 мм |
| Ширина | 168 мм |
| Висота | 49.6 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | C4, 307, 206 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 110 ₴