
ЕФ повітряний Альфа AF 1661 (KIA Roadster(Elan)/99-,Sephia/93-) C2656
85 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 100703
+380 (67) 614-39-79
Отдел продаж- +380 (99) 266-65-39Отдел продаж
- +380 (98) 025-91-80Заказ по телефону в раб. время
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
РОЗМІРИ, MM
L: 256 L1: 158 H: 34
АВТОМОБИЛИ
KIA MOTORS
ЗАСТОСУВАННЯ
KIA MOTORS
Roadster (Elan) | 99-
Тип моделіКод двигунакВтЛ.С.Роки випуску
1.81001361999-08-01 →
Sephia | 93-
Тип моделіКод двигунакВтЛ.С.Роки випуску
1.5iB559801996-02-01 → 1998-12-01
1.6iB659801993-09-01 →
1.8i821121995-01-01 →
АНАЛОГІ
ALCO
MD-9970
BALDWIN
PA4125
CLEAN FILTERS
MA1073
FIAAM
PA7469
FIL FILTER
HP2039
FILTRON
AP182/1
FRAM
CA9831
HEXEN
A54042
M-FILTER
K353
MAHLE
LX676
MANN-FILTER
C2656
MECAFILTER
ELP3945
MULLER FILTER
PA3481
NAPA
2016
SCT
SB226
WIX (Europe)
WA6370
НОМІНА
KIA MOTORS
K20113Z40
0K20113Z00
OK20113Z40
K20113Z00
0K20113Z40
OK24713Z40
OK20113Z00
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alpha filter |
| Кросс-номери | Baldwin PA4125; Clean Filters MA1073; Fil Filter HP2039; Filtron AP1821; Fram CA9831; Hexen A54042; MULLER FILTER PA3481; Mahle LX676; Mann Filter C2656; Mecafilter ELP3945; SCT-MANNOL SB226 |
| Країна виробник | Україна |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Sephia, Shuma |
| Довжина | 256 мм |
| Ширина | 158 мм |
| Висота | 40 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 85 ₴